Major Mayhem

Major Mayhem dla Android

Doskonała gra zręcznościowa na Android

Major Mayhem to darmowa gra zręcznościowa na Android. Wyróżnia się świetną grafiką, dużą dynamiką rozgrywki i łatwym sterowaniem. Na pewno przypadnie do gustu także tym, którzy zazwyczaj trzymają się z daleka od gier akcji.W Major Mayhem na... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szalenie wciąga!
  • Ładna grafika
  • Fajny system walki
  • Duża różnorodność plansz, wrogów i ulepszeń

Wady

  • Zbieranie monet trwa dosyć długo

Doskonały
9

Major Mayhem to darmowa gra zręcznościowa na Android. Wyróżnia się świetną grafiką, dużą dynamiką rozgrywki i łatwym sterowaniem. Na pewno przypadnie do gustu także tym, którzy zazwyczaj trzymają się z daleka od gier akcji.

W Major Mayhem na Android sterujemy umięśnionym komandosem, który ma za zadanie wyczyścić planszę z wrogów. Są nimi, w zależności od lokacji mapy, wojownicy ninja, agenci wywiadu, terroryści, a nawet czołgi i samoloty. Oczywiście przeciwnicy nie czekają na szybką śmierć, ale próbują zdjąć nas ze swojego celownika zanim my zdejmiemy ich. Nasz bohater może przetrwać tylko trzy trafienia. Każde kolejno będzie śmiertelne, a etap trzeba będzie zacząć od nowa.

W czasie każdego z poziomu możemy także wykonywać pomniejsze zadania. Może to być na przykład wykonanie pięciu skoków w czasie biegu lub zestrzelenie wrogiego samolotu. Za ich wykonanie zyskujemy medal oraz dodatkowe monety.

Wraz z przechodzeniem kolejnych poziomów i zbieraniem monet trzeba naszego dzielnego bohatera lepiej wyposażyć. Oprócz różnych typów broni możemy sprawić mu nowy hełm, koszulę lub dodatkowe wsparcie np. w postaci nalotu lub spowolnienia czasu.

Grafika Major Mayhem jest naprawdę bardzo dobra, a animacje robią wrażenie. W grze dużo się dzieje, a kamera często zmienia perspektywę co daje świetne rezultaty wizualne. Wybuchy i strzały są bardzo efektowne. Mimo tego, że na ekranie dzieje się całkiem dużo, plansze są bardzo czytelne. Oprawa dźwiękowa też jest bardzo fajna, świetnie komponuje się z militarno-humorystycznym klimatem gry.

Major Mayhem to doskonała i rozbudowana gra zręcznościowa. Dzięki fajnej grafice, świetnemu systemowi walki oraz dynamice, trudno się od niej oderwać. Jeśli jesteś fanem gier na Androida, Major Mayhem to produkcją którą po prostu musisz znać!

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na android

Major Mayhem

Download

Major Mayhem 1.0.1

Opinie użytkowników o Major Mayhem

Sponsorowany×